Роботи серед людей

Озирніться! Може, саме зараз вас... замінили роботом? Жартуємо, звичайно. Хоча... Знаєте, роботи вже можуть конкурувати з людиною! І сьогодні пропонуємо про це поговорити, адже є аж 6 таких небезпечних товаришів. А говорили, що повстання роботів - жарт... Ну, що? Знайомтесь!

 

Обслуговуючий персонал

 
Дивуватися тут нічому, адже вони не вимагають зарплату, виконують усі доручення і ніколи не втомлюються. Відмінні працівники! Уже сьогодні частина систем обслуговування споживачів автоматизована. У будь-якому великому місті можна знайти банкомати, термінали для оплати послуг, автомати для продажу їжі, каси самообслуговування, автоматизовані парковки... За останні два роки навіть у бібліотеках почали звільняти працівників і брати замість них роботів. Поки ця тенденція ще не стала масовою, але можна не сумніватися, що це - питання часу. Світ захопили роботи? Так, є таке.
 

Офіціанти

 
У деяких ресторанах світу на столиках встановлені планшети, що приймають замовлення відвідувачів. Офіціанти ж просто підносять страви до потрібного столу. А в одному з китайських ресторанів роботи виконують навіть це, тому там немає жодного офіціанта! До речі, скоро кухарів будуть також замінювати роботами. Чистити овочі, готувати... Легко!

Журналісти

 
Що? Ви серйозно? Це ж творча професія! Кажуть, через 15 років журналістів повністю замінять роботами. Не знаю, як ви, а я впевнена, що людину жодна машина не замінить, особливо, якщо говорити про творчість. Хоча журнал Forbes уже сьогодні користується послугами роботів-журналістів для створення і перевірки річних звітів, а у виданні Big Ten Network роботи оперативно пишуть і публікують останні спортивні новини. Єдиний мінус таких журналістів - творчість. Їм не по зубах художня література! Ось вам і роботи!

Фармацевти

 
У медичному центрі університету Сан-Франциско є експериментальний робот, який створює нові препарати. Кажуть, саме у 2020-му році такі товариші замінять людей у цій професії.
 

Вчителі

 
Професія вчителя - нині одна з найпочесніших. Та вже через 10-20 років педагогічні університети можуть закрити через... непотрібність! Дослідники безперервно працюють над створенням інтелектуальних машин, здатних навчати людей конкретним дисциплінам. Роботів вчать взаємодіяти з людьми, вести природній діалог. Це допомагає учням краще сприймати матеріал. Питання: а вони виглядатимуть, як люди? Бо, знаєте, діти у нас вразливі...
 

Лікарі

 
Чи можете ви уявити майбутнє без лікарів? Якщо ні, час починати звикати до такої думки. Медицина стрімко розвивається, і поступова роботизація цієї професії набирає обертів. За останні 5 років роботами були виконані тисячі складних операцій, які неможливо було довірити живим людям (машини більш точні та швидкі, у порівнянні з людьми). У найближчому майбутньому будь-які операції будуть виконувати роботи. Вони проводитимуть прийоми пацієнтів, ставитимуть їм діагнози, робитимуть щеплення та вестимуть медичні картки.
Імʼя
Прізвище
Телефон
E-mail
Відправляємо...
Ведіть коректні дані