Кав'ярні від Starbucks

Історія успiху цієї кави досить проста: троє друзів (письменник-початківець і двоє вчителів) вирішили об'єднати свої невеликі заощадження та відкрити магазинчик кави. Оскільки Сіетл - це великий порт, то вони назвали підприємство на честь героя роману «Мобі Дік» - Старбакс, а в якості логотипу обрали русалку. Та не кавою єдиною!.. Особливість Starbucks - самі кав'ярні та їхнє оформлення.


Лас-Вегас


У «місті гріха» є кав'ярня з відомою графічною арт-інсталяцією французького художника і фотографа Жоржа Руссе. Її унікальність у тому, що, залежно від ракурсу й точки, з якої на неї дивитися, вона сприймається по-різному.

Чжуншань, Китай


Опинись ви тут, побачили б трирівневу кав'ярню, де кожний поверх має свою функцію. На першому поверсі можна випити кави, а на другому - лаунж-зона, де ви можете поспілкуватися у спокої та комфорті. Третій поверх відданий під coffee education (у вигляді класів). Як кажуть, випий, відпочинь і... повчися!

Виллемстад, Кюрасао


Уявіть: ви заходите випити горнятко кави і, куди не глянь, - всюди мальовнича берегова лінія. Уже подобається?

Чикаго, США


У Чикаго є кав'ярня, яку варто побачити! Вона знаходиться на верхньому поверсі торгового центру. Величезні вікна дарують шикарний краєвид - Magnificent Mile. А інтер'єр кав'ярні Starbucks на найпершому рівні хмарочоса 333 North Michigan Avenuе - окрема магічна історія!

Лондон, Великобританія


У столиці Туманного Альбіону є дві кав'ярні. Угорі вулички St. Martin's Lane розташувалася дуже світла й відкрита кав'ярня з видом на Ковент Гарден. Справжній дух міста! Друга, якщо сказати простою мовою, сховалася в підземці в районі Canary Wharf. Її дуже люблять користувачі метро.

Гонконг


Ця кав'ярня сама по собі є витвором мистецтва. У прямому сенсі! Неймовірна скульптура, підвішена під стелею, повільно робить оберт протягом двох годин, імітуючи процес переливання напою в чашку.
Імʼя
Прізвище
Телефон
E-mail
Відправляємо...
Ведіть коректні дані