Трансформація бізнесу в умовах кризи

Час

18:00

31.07.2020

Вартість

грн.

Адреса

CHERDAK, вул. Соборона, 24

реєстрація

Нарешті, ми анонсуємо та запрошуємо вас на MeetUp for business. Цього року ми трансформуємо наші зустрічі у новий формат - Prof_Talk.

КОЛИ: 31 липня о 18:00

ДЕ: Простір для ідей CHERDAK

ФОРМАТ: Особиста зустріч зі спікерами (усього 40 місць) + онлайн трансляція (подія відбудеться з дотриманням усіх норм безпеки)

ТЕМА: Трансформація бізнесу в умовах кризи.

Бізнес досить швидко адаптується до нових реалій та умов роботи в країні. Більшість співробітників переведено на дистанційну роботу, комунікація переведена в онлайн режим, в офісах та приміщеннях проводиться обов’язкова дезінфекція. Що ж робити далі?

Важливим заданням для бізнесу наразі є необхідність підготуватися до усіх можливих сценаріїв розвитку подій та мінімізувати негативні наслідки, які значно залежатимуть від сектора компанії.

Наші експерти:

Ed Kuzmin - засновник online-платформи “DIGITALIZATOR”.

Співпрацює з Superludi, GeniusMarketing, ЛОБ, МамаХохотала, Sonmax, Ecosoft, TyresNET.

DIGITALIZATOR створив понад 50 відділів маркетингу. Тисячі клієнтів з 10+ країн. Ед реалізував понад 100 діджитал стратегій та допоміг з працевлаштуванням понад 200 спеціалістів.

Ресторатор Валерий Мер-Ка-Ба - вінницький ресторатор та власник туристичної агенції. Він керує бінесом в двох сферах, які найбільше зачепила коронакриза.

Батіскаф, Чорна Кішка - Білий Кіт, Лезгінка, АССА, Georgian Factory, Red Zeppelin - ціла мережа закладів в один день не змогла відчинити свої двері для відвідувачів, а літаки припинили перельоти. Як врятувати свою справу?

РЕЄСТРАЦІЯ: https://forms.gle/c96WQBGaMzwAkFtM9

Реєструйтесь за посиланням, вказуйте в примітках чи хочете відвідати подію на локації та очікуйте на підтвердження вашої участі. Всім іншим учасникам буде надіслано посилання на трансляцію.

Проект Prof_Talks for business створений в результаті співробітництва Вінницької міської ради, простору для ідей CHERDAK та освітньої платформи.

Завдяки підтримці Вінницької міської ради, в межах реалізації Програми посилення конкурентоспроможності МСП міста, участь у Prof_Talks до кінця року БЕЗКОШТОВНА!

Дивитись всі події

Імʼя
Прізвище
Телефон
E-mail
Відправляємо...
Ведіть коректні дані