FashiON photo. Секрети фото, що продає

Час

16:00

28.11.2019

Вартість

0.0 грн.

Адреса

CHERDAK, вул. Соборона, 24

реєстрація

28 листопада о 16:00 в просторі для ідей CHERDAK відбудеться діалог з фешн-фотографом «FashiON photo. Секрети фото, що продає!»

Молодих і досвідчених підприємців завжди турбує одне питання: – як зробити так, аби товар захотіли? Скільки разів сумку чи сукню не купували, бо фото не викликає жодних емоцій? Тепер таких випадків стане менше. Оголошуємо війну неякісним фото, що не продають товар.

Про що йтиме мова?
Про те, як створити фото-контент, що продає, як слідкувати за трендами у світі фотографії, про підготовку до зйомки і доцільність штатного фотографа для бренду та навіть власної фотостудії.

Для кого?
Якщо твій бізнес тісно пов’язаний з fashion-індустрією, виготовленням одягу, взуття, сумок та інших товарів зі світу моди й краси – не пропусти наш воркшоп!

Ментор зустрічі:

Александр Ляшенко – професійний Fashion фотограф, CEO Photoforlookbook. Cеред його робіт зйомки кампейнів та фотосесії для: VOVK, Зерно, Dress.ua, Лідії Таран, Лілії Ребрик, Аніти Луценко, Соломії Вітвіцької.

Олександр має більше 10 років досвіду в фотографії. Він добре знає, як повинен виглядати товар, аби бажаючі його купити шикувалися у чергу.

Не пропусти можливість почути справжнього експерта у сфері fashion, задати питання і подивитися на мистецтво фотографії під іншим кутом.

Проєкт «Школа комунікації для бізнесу» реалізовується ГО «Інститут розвитку демократії та регіональних ініціатив», ГО «Місто для бізнесу» та простором для ідей «CHERDAK» за підтримки Вінницької міської ради.

Дивитись всі події

Імʼя
Прізвище
Телефон
E-mail
Відправляємо...
Ведіть коректні дані