MeetUp №5: Creative technologies for business.

Час

17:00

25.11.2019

Вартість

безкоштовно грн.

Адреса

CHERDAK, вул. Соборона, 24

реєстрація

25 листопада о 17:00 запрошуємо підприємців Вінниці на MeetUp: Creative technologies for business.

Приїзд та відкрита лекція спікерів такого рівня – унікальна подія. Тому запрошуємо тих підприємців, кому це справді буде корисно!

Світ - це чисте полотно для уяви. Аби вирізнятися, потрібно створювати щось унікальне. Аби залишитися в пам’яті, потрібно вражати.

Думаємо, кожен з вас згадає феноменально красивий проєкт «Голос Води» від Моршинської, який об'єднав відомих музикантів Onuka, Katya Chilly, DakhaBrakha і саунд-продюсера The Maneken.

На мітапі поговоримо про те, як зробити ваш бізнес особливим за допомогою креативу та технологій. Тим більше, що автор ідеї «Голосу Води» — один із запрошених спікерів.

Viktor Shkurba – креативний директор ISD group, агенції з 15-ти річним досвідом, безліччю нагород та бронзою на Каннському фестивалі 2019. Віктор створює проекти у тісному переплетенні інновації та креативу. А зовсім нещодавно ISD group отримала золото на берлінському фестивалі реклами та відео Ciclope Festival за розробку проєкту зі штучним інтелектом. Серед номінантів: HBO, BBC, Apple, Nike, Rammstein, Ед Ширан та низка інших.

До Віктора приєднаються Roman Melkumov та Stepan Ziniakov – засновники агенції Blueocean, яка відома своїм нестандартним підхідом до роботи, зокрема з такими бізнесами як: Київстар, Unisolar, Rixos Hotel. Вони добре знають, як за допомогою бота з $1, вкладеного в маркетинг, можна заробити $450. Для цих людей слова «креатив» та «інновації» є синонімами до слова «життя».

Хочете створювати проекти всесвітнього масштабу? Це під силу не лише «обраним». Реєструйся на захід та вивільнюй власну креативність.

Серію заходів «Meetup для бізнесу» запроваджено за підтримки Вінницької міської ради.

Дивитись всі події

Імʼя
Прізвище
Телефон
E-mail
Відправляємо...
Ведіть коректні дані