Popcorp в Виннице. Что там в fintech?

  • Бізнес
  • Технології
Час

18:30 - 21:00

12.06.2018

Вартість

0.00 грн.

Адреса

CHERDAK, вул. Соборона, 24

реєстрація

Що там в fintech? Тренди, напрямки, можливості.

Завершальний івент в рамках промо Popcorp accelerator від Radar Tech і UKRSIBBANKK BNP Paribas Group. Хочеш дізнатися останні новини зі світу fintech? Головні тренди, куди варто рухатися і в чому розвиватися?

12 червня, вівторок, Вінниця, в CHERDAK пропонуємо поговорити про те, що відбувається в fintech-галузі: що спровокувало її вибухове зростання, які проекти найбільш затребувані в світі і Україні, які виклики стоять перед банками і як стартапу "зловити хвилю" і знайти можливості для розвитку в фінансовому секторі. Обговоримо з експертами банку реальні кейси та запити фінансової структури.

В ході івенту ми також презентуємо нову програму від Radar Tech і Ukrsibbank BNP Paribas Group - Popcorp accelerator, націлену на розвиток технологічних стартапів, рішення яких можна використовувати для фінансової структури: її особливості та основні етапи програми. Наші спікери також розкриють можливості, які отримають команди під час проходження акселерації і на виході.

спікери:
Максим Бахматов - Глава правління Radar Tech, Керуючий партнер UNIT.City.
Наталія Савчук - Керівник департаменту розвитку альтернативних каналів і підтримки продажів Ukrsibbank BNP Paribas Group.

План на вечір четверга такий:
18:30 - Початок реєстрації
19.00 - Popcorp talks | Що там в fintech? Тренди, напрямки. можливості.
20:30 - Сесія питань і відповідей

Дивитись всі події

Імʼя
Прізвище
Телефон
E-mail
Відправляємо...
Ведіть коректні дані