Сергій Петренко «Курс молодого СЕО»

  • Бізнес
Час

11:00 - 18:00

14.09.2018

Вартість

2500 грн.

Адреса

CHERDAK, вул. Соборона, 24

Взяти участь

Чи здогадуєтеся ви, що управління компанією — це сфера, яка потребує вивчення і в якій далеко не все очевидно? Чи ловили ви себе на думці, що придумуєте оригінальне рішення давно вирішеного завдання? Чи стикалися з відчуттям, що простіше написати програму, ніж провести співбесіду або звільнити співробітника?

На майстер-класі «Курс молодого CEO» ви не почуєте академічно правильних формулювань і численних посилань на товсті підручники. Ведучий — засновник «Терміналу 42» Сергій Петренко — 20 років займається управлінням і підприємництвом, керуючи різними компаніями — від залізничної станції до великої інтернет-компанії.

«Проблеми молодих підприємців, — говорить Сергій, — часто викликані тим, що, опинившись перед необхідністю якось керувати вже не проектом, а цілою компанією, вони або просто не підозрюють про наявні рішення управлінських завдань, або свідомо відкидають їх, вважаючи, що для сучасної компанії непридатний досвід минулих років. На жаль, найчастіше це призводить до того, що ціною втрат і помилок вони винаходять черговий велосипед, причому, що природно для кустарного виробництва, не найкращого вигляду».

За два дні майстер-класу ви отримаєте практичні поради з таких тем:

1. З чого починається компанія.
2. Побудова і еволюція робочих процесів.
3. Найм співробітників. Хто потрібен, як шукати, як наймати, як не наймати.
4. Навчання і делегування.
5. Звільнення співробітників.
6. Фінанси і облік — що з цього має знати директор і навіщо.
7. Взаємини зі співробітниками і корпоративна культура.
8. Зарплати, заохочення, плани і виконання.
9. Як рости і куди — масштабування компанії.

Дивитись всі події

Імʼя
Прізвище
Телефон
E-mail
Відправляємо...
Ведіть коректні дані