Наші можливості

У серці Вінниці ми створили простір, який легко адаптується під будь-який захід. CHERDAK ідеально підійде для проведення конференції, лекції, семінару, тренінгу, літературного вечора, кінопоказу, корпоративу чи концерту. Ми організовуємо та допомагаємо втілювати ваші ідеї.

Простір для ідей поєднує тематичні зали з безліччю варіацій для вашого успішного заходу. CHERDAK пропонує послуги оренди приміщень та організації ваших подій. Зали обладнані: акустичною системою, проекторами з набором сучасних технологій (Gesture Presentor, Full HD), мультимедійним екраном з діагоналлю 250 дюймів та надвисоким розширенням. На території простору працює CHEBAR: ексклюзивна кава та авторські чаї, десерти, алкогольні напої, організація на заході кава-брейків та послуги кейтерінгу.

Business room

Площа — 28 м2. Вміщує до 12 осіб. Підійде для ділових переговорів, індивідуальних зустрічей та невеличких презентацій. Business room обладнана плазмовим екраном.

Lounge zone

Зона з панорамним видом на центр міста вміщує до 50 осіб. Обладнана 250-дюймовим мультимедійним екраном та проектором. Підійде для семінарів, лекцій, воркшопів, а також для кінопоказів та творчих вечорів.

Lecture room

Площа — 28 м2. Вміщує до 20 осіб. Затишний куточок, який ідеально підходить для проведення зборів, невеликих семінарів, майстер-класів та ігор.

Meeting room

Площа — 59 м2. Вміщує до 50 осіб. Обладнана мультимедійним екраном. Зону можна трансформувати під проведення ділових зустрічей, тренінгів особистості, тімбілдингів, воркшопів, ігрових вечорів.

Open space

Площа — 194 м2. Вміщує до 170 осіб. Ідеальний простір для проведення концертів, літературних вечорів, стендап-шоу, виставок. Наша команда допоможе трансформувати простір для втілення ваших найбожевільніших ідей.

Локації

VIP
До 10 осіб
Забронювати
Бібліотека
до 20 осіб
Забронювати
Напряги CHERDAK 1
До 20 осіб
Забронювати
Напряги CHERDAK 2
До 30 осіб
Забронювати
Напряги CHERDAK 1+2
До 50 осіб
Забронювати
Простір Круг
до 40 осіб
Забронювати
Event зал + Круг
до 150 осіб
Забронювати
Весь простір CHERDAK
до 200 осіб
Забронювати

Станьте частиною простору для ідей

Долучайтесь до cпільноти CHERDAK в Facebook

Імʼя
Телефон
Відправляємо...
Ведіть коректні дані